Inspekcje łopat turbin wiatrowych

Celem inwentaryzacji jest ocena stanu technicznego i potwierdzenie lub wykluczenie przypuszczalnych usterek. Inspekcję dedykujemy inwestorom, operatorom oraz producentom turbin wiatrowych. Obsługujemy wszystkie modele, na terenie i Polski i Europy, na lądzie i wodzie. Nasz zespół składa się z ekspertów w branży alpinistycznej z użyciem technik linowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi gwarantujemy wykonanie powierzonych nam obiektów na najwyższym poziomie. Możemy pomóc przedłużyć okres użytkowania łopat turbin i zminimalizować ryzyko wystąpienia wad projektowych i fabrycznych. Dajemy pewność, że Twoje łopaty wirnika spełniają warunki zależne od lokalizacji i działają prawidłowo oraz wydajnie przez cały okres użytkowania . Spełniamy wszystkie normy bezpieczeństwa i wypełniamy regulacje prawne.

Pamiętamy że każdy przestój ma wpływ na płynność prac naszych klientów, więc liczy się dla nas sprawność i czas. Nasze usługi w zakresie badania łopat turbiny wiatrowej pomogą Ci zweryfikować niezawodność łopat wirnika podczas wydłużania trwałości operacyjnej. Przeprowadzimy badania, weryfikacje i inspekcje, doradzimy oraz przeprowadzimy konsultacje. Jesteśmy specami w pracach alpinistycznych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, co pozwala skrócić czas opóźnień i zmniejszyć koszt naszych klientów. Usługi oferowane przez Teton obejmują wszelkie aspekty związane z turbinami wiatrowymi, co pozwala na połączenie rentowności i bezpieczeństwa, bez zbędnych przestojów. Zapewniamy solidne podstawy do długiego okresu użytkowania i opłacalnej eksploracji turbin wiatrowych.

 

 

Wykonujemy zlecenia na rynku Polskim , jak i w Europie , dzięki szerokiemu zakresowi prac serwisowych oraz naprawczych wykonujemy realną ocenę stanu technicznego turbiny wiatrowej, jest to niezbędny aspekt przy zakończeniu okresu gwarancji, robimy przeglądy okresowe zgodnie z dokumentacją producenta turbin. Zapewniamy szybką i skuteczną usługę oraz konserwację, która wydłuża czas pracy turbin. Nieustannie ulepszamy nasze kwalifikację w celu zapewnienia najlepszej współpracy, jesteśmy niezastąpieni pod względem bezpieczeństwa i jakości, spełniamy każde wysokie standardy naszych klientów. Przeprowadzimy monitoring, wykryjemy problem, i zrealizujemy naprawę.

Wraz z każdym rokiem liczba turbin wiatrowych w Polsce , jak i w całej Europie wzrasta, co przekłada się na konieczność zapewnienia prawidłowej ich obsługi, a jedynie technicy dostępu linowego dysponujący uprawnieniami, certyfikatami i wiedzą jaką posiada brygada Teton jest w stanie zapewnić gwarancję jakości. Serwis naszych usług świadczymy na lądzie jak i na morzu. Prace na instalacjach offshore sa znane naszym technikom, którzy realizowali pracę na wielu morskich farmach wiatrowych w Europie. Nasze doświadczenie zespołów obejmuje wszystkie możliwości w ramach oferty, od instalacji po naprawy, konserwacje i modernizacje turbin wiatrowych.

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach serwisu turbin wiatrowych wykoujemy: