Serwis turbin wiatrowych

Firma Teton dzięki wykwalifikowanemu zespołowi posiada niezbędne umiejętności wykorzystania technik linowych , oraz uprawnienia do obsługi serwisu turbin wiatrowych ,włączając serwis skrzydeł elektrowni wiatrowych.

Nasi serwisanci zajmują się kompleksową obsługą, prowadzimy inspekcje, wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy, prace pomiarowo-kontrolne, i inspekcje skrzydeł w turbinach.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracach na wysokościach, prace wykonujemy za pomocą najwyższej klasy narzędzi posiadających aktualne kalibracje. Sprzęt, którego używamy wykonując pracę w dostępie linowym jest poddawany inspekcjom okresowym oraz często wymieniany, tak aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszyscy technicy realizujący prace z wykorzystaniem technik dostępu linowego posiadają aktualne certyfikaty IRATA, badania do pracy na wysokości oraz przeszkolenie BHP.

Oferujemy profesjonalne badanie stanu technicznego łopat przez naszych techników przy użyciu dostępu linowego. Każdą realizację inspekcji poświadczamy kompleksowym raportem z inspekcji, który uwzględnia wszystkie dane oraz szereg wysokiej jakości zdjęć wraz z opisem uszkodzeń i nieprawidłowości znalezionych na skrzydłach.

Przeprowadzimy specjalistyczne inspekcje powłok malarskich wraz z koniecznymi naprawami. Technicy z certyfikatami FROSIO przygotują raporty stanu powłok oraz ich wad, a także przedstawimy możliwe rozwiązania w zakresie naprawy i zabezpieczenia Państwa maszyn.

W przypadku zapotrzebowania na uszczelnianie połączeń skręcanych jesteśmy w stanie wykonać takie prace wewnątrz jak i na zewnątrz wieży, korzystając z technik dostępu linowego lub podnośników zależnie od możliwości oraz zapotrzebowania klienta.

Przeprowadzimy specjalistyczne testy stanu technicznego turbin, ustalimy zakres indywidualnie z klientem by dopasować nasze prace do Państwa oczekiwań.

Oferujemy serwis doraźny i długoterminowy turbin wiatrowych – zajmiemy się wymianami płynów, sprawdzaniem oraz poprawą połączeń skręcanych korzystając z kalibrowanych narzędzi i pomp hydraulicznych marki HYTORC.

Wykonujemy zlecenia na rynku Polskim , jak i w Europie , dzięki szerokiemu zakresowi prac serwisowych oraz naprawczych wykonujemy realną ocenę stanu technicznego turbiny wiatrowej, jest to niezbędny aspekt przy zakończeniu okresu gwarancji, robimy przeglądy okresowe zgodnie z dokumentacją producenta turbin.

Zapewniamy szybką i skuteczną usługę oraz konserwację, która wydłuża czas pracy turbin.

Nieustannie ulepszamy nasze kwalifikację w celu zapewnienia najlepszej współpracy, jesteśmy niezastąpieni pod względem bezpieczeństwa i jakości, spełniamy każde wysokie standardy naszych klientów.

Przeprowadzimy monitoring, wykryjemy problem, i zrealizujemy naprawę.

Wraz z każdym rokiem liczba turbin wiatrowych w Polsce , jak i w całej Europie wzrasta, co przekłada się na konieczność zapewnienia prawidłowej ich obsługi, a jedynie technicy dostępu linowego dysponujący uprawnieniami, certyfikatami i wiedzą jaką posiada brygada Teton jest w stanie zapewnić gwarancję jakości.

Serwis naszych usług świadczymy na lądzie jak i na morzu. Prace na instalacjach offshore sa znane naszym technikom, którzy realizowali pracę na wielu morskich farmach wiatrowych w Europie. Nasze doświadczenie zespołów obejmuje wszystkie możliwości w ramach oferty, od instalacji po naprawy, konserwacje i modernizacje turbin wiatrowych.

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach serwisu turbin wiatrowych wykoujemy: