Montaż odwodnień

Montaż konstrukcji stalowych bardzo często wymaga pracy na wysokości. To samo dotyczy ich demontażu. Prace tego typu można realizować przy zastosowaniu tradycyjnych metod – specjalistycznego sprzętu oraz rusztowań – lub z wykorzystaniem dostępu linowego. Dostęp linowy pozwala znacząco przyspieszyć przebieg pracy i ograniczyć koszty związane z ich realizacją. Warto pamiętać, że montaż i demontaż konstrukcji przemysłowych często może oznaczać pracę w ciężkich warunkach i trudnym dostępie. Właśnie w takich sytuacjach niezbędne mogą się okazać uprawnienia wysokościowe. Rzeczą oczywistą, o której jednak łatwo zapomnieć, jest to, że montaż konstrukcji stalowych często może być wykonywany niesamowicie wysoko. Osoba wykonująca to zadanie nie może mieć więc lęku wysokości, ani lęku przestrzeni, ponieważ paraliż podczas pracy mógłby doprowadzić nawet do wypadku.

Zastanawiając się wiec, kto może przeprowadzić montaż konstrukcji przemysłowych, przede wszystkim powinien być to technik, który posiada odpowiednie uprawnienia UDT. Jeśli montaż konstrukcji przemysłowych wymaga pracy w dostępie linowym, specjalista powinien również legitymować się uprawnieniami wysokościowymi IRATA 

Alpiniści przemysłowi są w stanie bezpiecznie i w sposób profesjonalny wykonywać prace na bardzo dużych wysokościach, które są nieosiągalne dla osoby nieprzeszkolonej. Wykorzystując techniki dostępu linowego mają możliwość docierać w miejsca, do których nie dostaliby się przy użyciu rusztowań. Dzięki czemu nie ma dla nich zadań niemożliwych do realizacji.

Technikami dostępu linowego nasz zespół wykonuje malarskie zabezpieczenia antykorozyjne i ognioochronne oraz finalne sprzątanie obiektów przemysłowych i energetycznych. Również montaż konstrukcji stalowych oraz fasad. Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa systemu Irata w taki sposób aby nie dezorganizować procesów produkcyjnych w miejscu wykonywania usługi.

Dlatego pracownicy Teton Alpinistyka są szkoleni pod każdym z wymienionych aspektów i kursów. Dzięki stosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie sprawnie i szybko zdemontować i zamontować konstrukcje stalowe, aluminiowe, elewacje z blach, płyty warstwowe. Osoby zatrudnione w firmie przechodzą regularne szkolenia BHP, przez co jesteśmy pewni o bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac. W naszej ekipie pracują specjaliści z dziedziny instalacji przemysłowych, prac budowlanych, spawania, montażu konstrukcji stalowych. Prace wykonywane są przy pomocy atestowanego sprzętu. Trzymanie standardów pozwala być spokojnym o wysoką jakość wykonanych usług.

Cenimy sobie kontakt z klientem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wyróżnia nas terminowość, profesjonalne podejście i dbałość o detale.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie i skutecznie wykonywać wszelkie prace monterskie .

Odpowiednio dobierzemy przeznaczone do zabezpieczeń materiały, doradzimy i przedstawimy proces prac. Biorąc pod uwagę fakt iż każda z prac jest inna, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, patrząc na potrzeby i oczekiwania, którym wychodzimy naprzeciw w profesjonalny sposób.

Montaż odwodnień

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a