Montaż instalacji elektrycznych

Prowadzimy prace wysokościowe związanie z montażem instalacji elektrycznych, nagłośnieniowych, oświetleniowych i systemów przeciwoblodzeniowych (kabli grzewczych) przy wykorzystaniu technik dostępu linowego. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych w pełnym zakresie, wykonujemy instalacje odgromowe, oświetlenia przeszkodowego, trasy kablowe oraz inne typy instalacji również w budynkach mieszkalnych

Wiele lat pracy w zawodzie, zarówno na tych mniejszych jak i większych projektach, pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia obejmującego co najmniej kilka rodzajów instalacji prądowych. Montaż wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznej nie jest prostym zadaniem, dlatego do wykonania go konieczne jest zatrudnienie wykwalifikowanych specjalistów. Konieczne są uprawnienia SEP, które zdobywa się, zdając egzamin po ukończeniu specjalistycznego kursu przygotowującego do wykonywania zawodu. Warto podkreślić, że uprawnienia te muszą być cyklicznie odnawiane co 5 lat, dodatkowo nasi specjaliści mają uprawnienia IRATA dzięki którym bez problemu poruszają się na różych wysokościach w dostępie linowym. Wybierając firmę świadczącą usługi montażu instalacji prądowych, warto wybrać doświadczone przedsiębiorstwo o długoletniej, ugruntowanej renomie na rynku, czyli takie, jakim jest Teton Alpinistyka.

Alpinista naszej firmy musi cechować się wyjątkową zdolnością do zachowania zimnej krwi, być precyzyjna i pewna siebie. Profesja, którą się zajmuje, wymaga ciągłego skupienia i wysiłku – nie tylko fizycznego, ale również umysłowego. Nie można oczywiście zapominać o ostrożności, która powinna być domeną każdego alpinisty przemysłowego i elektryka.

My stawiamy na ciągły rozwój i profesjonalizm 

Gwarantujemy solidne wykonanie projektów, z wykorzystaniem atestowanego sprzętu oraz z szacunkiem do cudzej własności. Nasi pracownicy to alpiniści, którzy kwalifikują się odpowiednimi uprawnieniami, takimi jak IRATA oraz badaniami wymaganymi przy pracach alpinistycznych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowaniu z realizowanych przez nas zleceń. Jako alpiniści wykonamy każdą pracę do której wykonania są potrzebne techniki alpinistyczne. Obszar naszego działania to nie tylko Polska, ale i Europa .

 

Zachęcamy do zadawania pytań związanych z naszą działalnością, na które chętnie udzielimy odpowiedzi. Na prośbę inwestora wysyłamy nasze referencje, które znajdziecie Państwo również na naszej stronie.

Napisz do nas, jeśli chcesz poznać cennik za usługi alpinistyczne czy prace wysokościowe.

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a