Czyszcznie stref podsufitowych

Teton posiada duże doświadczenie w realizacji projektów polegających na instalowaniu konstrukcji wielko i małogabarytowych na wysokościach oraz innych elementów technicznych np. związanych z pracami montażowymi wentylacji Niezbędna przy wykonywaniu tego typu zadań jest precyzja oraz doświadczenie. Przeprowadziliśmy mnóstwo realizacji (często w trudnych, niesprzyjających warunkach) na wysokościach w niekorzystnej temperaturze, utrudnionym dostępie. W naszym portfolio mamy również współpracę z kontrahentami, dla których realizowaliśmy prace montażowe pod dachem w ograniczonej ruchowo kubaturze. Indywidualne podejście do klienta, personalizacja zapotrzebowań pozwala spełnić oczekiwania zleceniodawcy.

Poniżej krótkie opisy najczęściej wykonywanych przez nas prac montażowych (jak i demontażowych) realizowanych przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Instalacja wentylacji to naprawdę nie lada wyzwanie. Montaż takiego wentylatora warto dobrze zaplanować. Przede wszystkim, dlatego, aby wybrać odpowiedni rozmiar kratki i poprawnie ją zainstalować.

W samym lokalu mieszkalnym, w środku nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykonał to sam. Jednak, gdy w grę wchodzi montaż wentylacji w halach fabrycznych, warto skorzystać z pomocy fachowców. Firma Teton zajmująca się alpinizmem przemysłowym to najlepszy wybór.

Dzięki temu kratka wentylacyjna nie tylko będzie montowana szybko i sprawnie, ale przede wszystkim poprawnie. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że jej montaż wymaga tak wiele. Alpinizm przemysłowy to specjalistyczna forma pracy na wysokościach, która wymaga od alpinisty przemysłowego specjalnych umiejętności i zdolności. Praca ta polega na wykonywaniu różnego rodzaju zadań na budynkach, masztach, kominach i innych obiektach przemysłowych, na wysokościach nawet kilkudziesięciu metrów. 

Alpinista przemysłowy jest niezbędnym elementem w wielu branżach, takich jak budownictwo, energetyka, telekomunikacja czy przemysł chemiczny.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje

-Bierzemy udział w licznych szkoleniach​

-Nasi alpiniści posiadają certyfikaty IRATA

-Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów mocujących

-Pracujemy na urządzeniach renomowanych producentów

-Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników

Nasi technicy posiadają certyfikaty IRATA, UDT oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy, a także inne, niezbędne do bezpiecznego i profesjonalnego wykonania powierzonych prac na wysokości. 

Nasza firma z każdym kolejnym rokiem poszerza grono odbiorców, a swoje działania wykonuje nie tylko w Polsce ale także na terenie całej Europy. Realizujemy wiele codziennych zleceń, jak również zajmujemy się przedsięwzięciami, które wymagają specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz kwalifikacji w branży alpinizmu przemysłowego. Swoje działania skupiamy na pełnym profesjonalizmie oraz zadowoleniu naszych klientów. Kompleksowa obsługa, terminowość, wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia wyróżniają nas na rynku i tym samym powodują, że Teton jest godnym partnerem do współpracy.

Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa w taki sposób aby nie dezorganizować procesów produkcyjnych w miejscu wykonywania usługi.

Zawsze podchodzimy kompleksowo do każdej wykonywanej usługi, stawiamy na partnerskie relacje i zadowolenie naszych Klientów podczas realizacji projektu.

Potrzebujesz zamontować kratkę wentylacyjną na dużej wysokości? Nie masz żyłki alpinisty? Skontaktuj się z nami. Zamontujemy ją szybko, bezpiecznie i przede wszystkim profesjonalnie.

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach czyszczenia przemysłowego wykonujemy: