Czyszcznie ścian wewnętrznych

Precyzyjnie planujemy każde zadanie, by czas przestojów instalacji i urządzeń u klienta był ograniczony tylko do niezbędnego minimum. Pracujemy na wszelkiego typu obiektach i instalacjach przemysłowych, w przestrzeniach otwartych, na wysokościach, w środowisku zagrożenia wybuchem czy wśród skoncentrowanych w atmosferze substancji chemicznych. Zadania wykonujemy wedle potrzeb – jednorazowo, cyklicznie, w czasie planowanych remontów, czy na skutek wystąpienia awarii.

Przez lata naszej pracy poznaliśmy dokładnie specyfikę zakładów przemysłowych, ich potrzeby i wymagania. Wiele pomysłów na innowacyjne usługi powstało jako wynik wspólnej pracy z Klientem na obiekcie. Dzięki temu ciągle możemy dostarczać przydatne rozwiązania dla określonych branż. Zyskaliśmy wyjątkowo bogate doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy obecnie postrzegani jako jeden z kluczowych partnerów w branży

 

Wysokie budynki, które najczęściej powstają w dużych miastach ze względu na ciasną zabudowę, wraz z upływem czasu pokrywają się warstwą zanieczyszczeń również wewnątrz. Ich usunięcie byłoby niebezpieczne dla osób bez odpowiedniego sprzętu oraz opanowania technik wspinaczkowych. Tego typu umiejętności przydają się nie tylko podczas realizowania swoich pasji, ale też w pracy alpinisty przemysłowego. Mycie ścian dzięki wykorzystaniu dostępu linowego jest nie tylko skuteczne, ale też przebiega szybko i sprawnie bez konieczności ingerencji w infrastrukturę czyszczonego budynku. Co bardzo istotne, usługi alpinistyczne wykorzystane w tym celu są też bezpieczne dla elewacji. Czyszczenie przemysłowe wykonane przez specjalistów alpinistyki pozwala usunąć zabrudzenia ze ścian wewnętrznych na całej wysokości budynku. Sprawdzi się ono równie dobrze w przypadku mycia okien w obiektach biurowych.

Zajmujemy się pracą na wysokości, czyli wszędzie tam gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Wykonujemy ekspertyzy techniczne, przeglądy, remonty, przebudowy, prace budowlane.

Posiadamy specjalistyczne uprawnienia oraz niezbędny sprzęt, który pozwala nam zaoferować całościową obsługę prac na wysokości.

Mycie, czyszczenie i malowanie:
• malowanie ścian budynków, dachów
• pomiary grubości antykorozyjnych powłok
malarskich
• nanoszenie powłok antykorozyjnych
• mycie okien, świetlików, elewacji budynków
•Mycie elewacji szklanych/alucobond
•Malowanie/naprawy elewacji

Wykonywanie czynności polegających na czyszczeniu powierzchni znajdującej się na wysokości to trudne zadanie dla osób, które nie posiadają odpowiednich, umiejętności, kompetencji, sprzętu.  Nawet jeśli w rozumieniu wielu osób czyszczenie nie jest czynnością skomplikowaną.  Wysokość to czynnik, który sprawia, że wszystko proste zadania stają dużo bardziej złożone.

Działanie na własną rękę z reguły nie przynosi pożądanych rezultatów. Niezbędna jest ingerencja profesjonalnej firmy z odpowiednim doświadczeniem.
Firma Teton Alpinistyka Przemysłowa to gwarancja dokładnego, precyzyjnego i profesjonalnego czyszczenia.

Dlatego też przywiązujemy wielką wagę do dobrze wykonanej usługi czyszczenia wszystkich trudno dostępnych miejsc – zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Czyścimy hale produkcyjne i magazynowe, linie technologiczne, silosy i inne miejsca wymagające użycia technik alpinistycznych.

Dysponujemy nie tylko niezbędnym, specjalistycznym sprzętem czyszczącym, ale przede wszystkim, dużą wiedzą i doświadczeniem w obszarze realizacji prac porządkowych realizowanych metodą dostępu linowego.

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach czyszczenia przemysłowego wykonujemy: