Czyszczenie konstrukcji nośnych, regałów

W zakładach produkcyjnych wielu branż niezwykle istotne jest zachowanie wysokich standardów higieny oraz regularne i gruntowne czyszczenie powierzchni z kurzu, pyłu, tłuszczów i innych osadów. Aby nie dopuścić do skażenia czy zanieczyszczenia produktu podczas procesu produkcyjnego, należy pamiętać o czyszczeniu trudno dostępnych miejsc takich jak: ściany, sufity, konstrukcje, maszyny i urządzenia oraz całe linie technologiczne. Jesteśmy świadomi, że zanieczyszczenia dostające się do linii produkcyjnej mają ogromny wpływ na jakość wytwarzanego produktu oraz na pracę wszystkich urządzeń produkcyjnych.

 

Odkurzanie i czyszczenie konstrukcji nośnych oraz regałów przy wykorzystaniu technik alpinistycznych jest zamawiane coraz częściej przez naszych klientów ze względu na fakt, że kurz potrafi uszkodzić maszyny na liniach produkcyjnych, dwa negatywnie wpływa na środowisko pracy dla ludzi. Zajmujemy się odkurzaniem i czyszczeniem konstrukcji hal, zakładów przemysłowych, magazynów oraz innych pomieszczeń o znacznej wysokości. Pracujemy na niezależnych systemach czyszczących o dużej mocy, dzięki którym odkurzanie i czyszczenie hal z zanieczyszczeń na wysokości nabiera zupełnie nowego znaczenia. Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń czyszczących pozwala na dotarcie do miejsc niedostępnych dla tradycyjnego sprzętu

 

Aby prawidłowo odkurzyć konstrukcje stalowe w przemyśle, trzeba mieć wiedzę, doświadczenie i umiejętności (m.in. alpinistyczne), a także dysponować sprzętem: zwyżką, rusztowaniem, urządzeniami czyszczącymi. My to wszystko mamy. Nie tylko pozostawimy Twój zakład czysty, ale także wykryjemy ewentualne uszkodzenia, usuniemy korozję, odtłuścimy powierzchnie i zabezpieczymy na długi czas (np. warstwą antykorozyjną) – aż do kolejnego czyszczenia. Możemy usunąć stare powłoki, odmalować powierzchnie farbą, położyć nowe warstwy izolacyjne i hydroizolacyjne. Wiemy, jak ważne dla zakładu produkcyjnego jest utrzymanie ciągłości produkcji. Dlatego nasze realizacje w większości przeprowadzamy bez wstrzymywania procesu produkcyjnego. Wiele zakładów w trakcie produkcji wytwarza substancje, które mogą być wybuchowe. Znamy zasady BHP dotyczące pracy w strefach zagrożenia wybuchem. Posiadamy certyfikat CNBOP BIP dedykowany do prac.

Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe. Kompleksowe i regularne czyszczenie zakładów produkcyjnych pozwala uniknąć awarii maszyn, urządzeń czy linii technologicznych oraz znacząco poprawić wydajność produkcji.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach czyszczenia przemysłowego wykonujemy: