Mycie, doczyszczanie elewacji

Zawsze chcemy wyjść naszym klientom naprzeciw, zaskoczyć ich efektem wykonanej pracy i często się nam to udaję zwłaszcza gdy chodzi o mycie oraz czyszczenie na wysokości.

Korzystanie z dostępu linowego tak zwanych Alpinistów Przemysłowych staje się coraz bardziej koniecznie ze względu na duży wzrost ilości przeszkleń i okładzin stosowanych w dzisiejszych dynamicznych i misternie zaprojektowanych nowoczesnych wieżowcach.

Posiadamy dużą grupę klientów, z którymi współpracujemy cyklicznie kilka razy w roku myjąc oraz czyszcząc budynki wraz z przeszkleniami technikami alpinistycznymi. Całoroczny kontrakt jest swego rodzaju udogodnieniem dla nas, ale przede wszystkim bardziej korzystny dla klienta w kwestii cenowej.

 Dużą popularność zyskuje w ostatnim czasie wykorzystanie metody odwróconej osmozy, która zmniejsza czynnik atmosferyczny. Zastosowanie ultra czystej wody demineralizowanej gwarantuje zarówno doskonały efekt czyszczenia, jak i skraca czas niezbędny na wykonanie zlecenia. Oprócz tego, warto zaopatrzyć się w środki czystości, które zapobiegają przyleganiu brudu do powierzchni. Nieocenione może okazać się także posiadanie podstawowych narzędzi do czyszczenia szklanych powierzchni, takich jak ściągaczka, szczotka, skrobak czy kije teleskopowe. Wybierając ten sprzęt należy mieć na uwadze charakter wykonywanej pracy i ryzyko z jakim się ona wiąże. Polecamy wybranie profesjonalnego sprzętu od uznanej marki, który nie tylko skuteczniej wyczyści daną powierzchnię, ale również wyróżni się znacznie dłuższą żywotnością, wskutek czego zainwestowane środki w dłuższej perspektywie się zwrócą.

Intensywny rozwój w zakresie nowych technik mycia okien oraz elewacji pozwala obecnie na usunięcie wszystkich zabrudzeń z powierzchni zewnetrznych biurowców, wieżowców mieszkalnych czy obiektów handlowych. Używając technik alpinistycznych można wyczyścić najwyższe budynki świata, zaś wykorzystując w tym procesie wodę demineralizowaną, zapewnić sobie nieosiągalny dotąd komfort pracy. Kluczowym aspektem w tej dziedzinie jest zachowanie najwyższych norm bezpieczeństwa. Fachowcy wyposażeni są w szereg zabezpieczeń takich jak kask czy uprzęże, które doskonale sprawdzają się w przypadku technik linowych, z których co ciekawe, korzystają również alpiniści górscy. W dodatku, rozwiązaniem, które zapewnia większe bezpieczeństwo jest wykonywanie zleceń w dwuosobowych grupach, która zapewnia wzajemną asekurację pracowników.Wykonujemy szereg prac związanych z tą gałęzią takich jak:
mycie okien wielkiego formatu,
po budowlane mycie okien i elewacji
mycie oraz odgrzybianie elewacji
mycie wysoko ciśnieniowe
mycie oraz czyszczenie suchym lodem
mycie dachów
mycie trudno dostępnych miejsc

Wykonujemy również usługi w warunkach przemysłowych takie jak:
czyszczenie hal produkcyjnych
czyszczenie maszyn produkcyjnych
czyszczenie konstrukcji
odkurzanie konstrukcji oraz odkurzanie trudno dostępnych miejsc

 

Wykonujemy prace Wysokościowe na terenie całej Polski i Europy . Zaufało nam już setki klientów oraz przedsiębiorców dla których wykonywaliśmy usługi do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak aby sprostać jego oczekiwaniom klienta oraz zmieścić się w danym budżecie zamawiającego! Dostajemy się do miejsc teoretycznie niedostępnych dla zwykłych podwykonawców!

Każdorazową wycenę wykonujemy DARMOWO! Skontaktuj się z nami 

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach czyszczenia przemysłowego wykonujemy: