Czyszczenie przemysłowe

Wykonywanie czynności polegających na czyszczeniu powierzchni znajdującej się na wysokości to trudne zadanie dla osób, które nie posiadają odpowiednich, umiejętności, kompetencji, sprzętu.  Nawet jeśli w rozumieniu wielu osób czyszczenie nie jest czynnością skomplikowaną.  Wysokość to czynnik, który sprawia, że wszystko proste zadania stają dużo bardziej złożone.

Działanie na własną rękę z reguły nie przynosi pożądanych rezultatów. Niezbędna jest ingerencja profesjonalnej firmy z odpowiednim doświadczeniem.
Firma Teton Alpinistyka Przemysłowa to gwarancja dokładnego, precyzyjnego i profesjonalnego czyszczenia.

Dlatego też przywiązujemy wielką wagę do dobrze wykonanej usługi czyszczenia wszystkich trudno dostępnych miejsc – zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Czyścimy hale produkcyjne i magazynowe, linie technologiczne, silosy i inne miejsca wymagające użycia technik alpinistycznych.

Dysponujemy nie tylko niezbędnym, specjalistycznym sprzętem czyszczącym, ale przede wszystkim, dużą wiedzą i doświadczeniem w obszarze realizacji prac porządkowych realizowanych metodą dostępu linowego.

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Tel.: 501 691 606

kontakt@teton.pl

Gdańsk 80-299

Wodnika 1a

    W ramach czyszczenia przemysłowego wykonujemy: